Ome Aad's Boterhammen en Salades

Salade Bar

Met 3 verschillende koolhydraten, 3 verschillende basis salades, 4 dressings en 16 toppings is de saladebar van Tante Jo het meest uitgebreide saladebuffet op het water. Met al deze lekkernijen is er voor ieder wat wils. Aanpasbaar aan elke voedingsvoorkeur.

Het duurde niet lang voordat Jo mij ervan had overtuigd dat salades niet alleen zijn voor mensen die gaan diëten. Zo veel verschillende smaken, dressings en toppings die je kan blijven om jezelf telkens opnieuw te verbazen. Mijn favoriete dressing is de honing/mosterd. Persoonlijk vind ik dat die elke salade lekker maakt, maar als je het aan Jo vraag zal ze geen antwoord kunnen geven. Die maakt gerust elke dag iets totaal anders klaar! Ik ben benieuwd of jullie ons nieuwe combinaties kunnen laten zien.

Salade Bar

57,50- Per persoon
  • 2 uur rondvaart
  • De koolhydraten; pesto pasta salade, bulgar, romige aardappel salade
  • De basis; gemengde salade, mesclum, rucola
  • 14 verschillende toppings
  • 4 verschillende dressings
  • Onbeperkt drankjes
Vega

De Dikke Boterhammen Lunch

Ook zo klaar met die dun belegde boterhammen? Uiteindelijk gaat het er toch om wat er op het broodje zit? Een plakje kaas met een beetje boter heb ik geen genoeg aan, daarom introduceer ik aan jullie mijn Dikke Boterhammen lunch. Even eerlijk, dat is toch om van te genieten. Vers knapperig brood van de bakker, gevuld met lekker dikke lagen van de mooiste producten. Om te smullen. Al zeg ik het zelf.

De Dikke Boterhammen Lunch bestaan uit 7 verschillende soorten belegde boterhammen. Uiteenlopend van het bekende broodje gezond op Ome Aad’s manier tot tonijnsalade met asperge kiemen. De lunch is zo samengesteld dat je je geen zorgen hoeft te maken over verschillende dieetwensen.

Dikke Boterhammen Lunch

62,50 inclusief
  • 2 uur rondvaart
  • Vers brood van de Bakkerswerkplaats belegen met:
  • Rauwe ham / kaas / ei / sla
  • Tonijnsalade / asperge kiemen / rucola
  • Krabsalade / Hollandse garnalen
  • Geitenkaas / honing / rucola
  • Mozzarella / zongedroogde tomaat / pesto
  • Hummus / gegrilde groente
  • Surinaamse eiersalade / rucola
  • Onbeperkt drankjes
Popular

Mediterraanse verleiding

Het Fijnproevers arrangement is gebaseerd op 3 afwisselende rondes. Soep naar het seizoen, frisse salades en italiaans toast met heerlijke Italiaanse producten. De lunch zal tijdens de vaart worden geserveerd waardoor je er tijdens de hele vaart van kunt blijven snoepen.

In Italië is het eten van een boterham iets wat ze niet kennen. Aangekomen in Porto di Napoli werd ik opgevangen door een familie die ketelbinkies zoals mijzelf onder hun hoede nam voor we vertrokken naar de volgende haven. De hele dag stonden de vrouwen te ploeteren in de keuken om voor de gasten prachtige maaltijden op tafel te zetten. Denk maar niet dat je ook maar iets mocht laten liggen! Zodra je bord leeg was, werd deze direct weer gevuld. Eten zal je. Hier is het volgende arrangement ook op gebaseerd. Een uitgebreide italiaanse lunch met een Nederlandse draai.

Mediterraanse verleiding

62,50 Vanaf per persoon
  • 2 uur rondvaart
  • *Seizoenssoep
  • *Seizoenssalade
  • Vers brood van de Bakkerswerkplaats belegen met:
  • Italiaanse ham / parmezaanse kaas / aceto balsamico / rucola
  • Tonijnsalade / asperge kiemen
  • Caprese; mozzarella / tomaat / pesto / rucola
  • Onbeperkt drankjes
slow
Onze arrangementen zijn altijd compleet en inclusief:
Ticket Borrelboot,
onbeperkt drinken, zoutjes, personeel and BTW
Drinken:
In elk arrangement zijn de volgende drankjes inbegrepen
standaard meegeleverd: 
Witte wijn (droog en zoet), rode wijn,
Oranjeboom pils, Cola, Cola light, Sprite, Casis, Fanta, Bitterlemon, Tonic, Ice tea regular, Icetea green, plat en bruisend water.
Groepskorting over standaard prijzen
Meer dan 45 personen: 10% korting
Meer dan 55 personen: 15% korting

De basisprijs bestaat uit de prijs van het rondvaartticket, drankjes en snacks. Dit kan per dag en tijd verschillen. U krijgt geen korting op het eten.

De gerste rondvaart door Rotterdam!

Borrelboosters

Stap aan boord van onze Borrelboot in Rotterdam en maak je ervaring nog completer met onze sprankelende Borrelboosters! We hebben een scala aan fantatische uitbreidingen om jullie uitje nog specialer te maken.

De lunch van Ome Aad zijn niet voor niets erg populair in de stad. Of u nu geniet van een salade aan boord of uzelf verwent met de uitgebreide Dikke Botterhammenlunch, Oom Aad weet precies wat u wilt. Tijdens de lunch nemen we je mee op reis langs alle bezienswaardigheden van de stad. Onder de Erasmusbrug door, op zoek naar Hotel New York. Daartoe behoren uiteraard ook de industriële havens met hun grote tankers en immense platforms.

De gezellige muziek maakt de reis compleet. Uiteraard ben je ook van harte welkom om zelf de DJ te draaien, of er eentje mee te nemen. Wilt u een themalunch geven? Dat kan zeker ook!

De Bakkerswerkplaats

Wist je dat? Het brood van de Bakkerswerkplaats niet zomaar door je alledaagse bakker wordt gemaakt. Het wordt gebakken door talentvolle mensen die in een normale, drukke werkomgeving niet meekomen. De Bakkerswerkplaats is een veilige plek voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Zo geeft deze sociale onderneming iedereen een kans om zichzelf te ontwikkelen en door te groeien naar een volwaardige toekomstige collega.